CZERWONACKA KARTA DUŻEJ RODZINY

Czerwonacka Karta Dużej Rodziny

Program jest elementem realizowanej przez Gminę polityki społecznej

Program Duża Rodzina funkcjonuje w Gminie Czerwonak od lipca 2013 r. Celem Programu jest wspieranie rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gminy Czerwonak.

Czerwonacka Karta Dużej Rodziny to system zniżek oraz dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych 3+. Posiadacze karty mają możliwość korzystania z szerokiego katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie gminy.

CZERWONACKA KARTA DUŻEJ RODZINY - INFORMACJE PODSTAWOWE

Prawo do posiadania Karty przysługuje niezależnie od dochodu członkowi rodziny wielodzietnej, przez którą rozumie się rodzinę, w której rodzic (rodzice) lub małżonek rodzica mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci:

Komu i na jak długo przyznawana jest karta dużej rodziny?

Czerwonacka Karta Dużej Rodziny przyznawana jest:

Liczba wydanych kart

w 2023 r.

Liczba wydanych kart ogółem

Liczba partnerów programu

KORZYŚCI Z POSIADANIA KARTY

Czerwonacka Karta Dużej Rodziny

Refundacja kosztów do ukończonego kursu na prawo jazdy w wysokości 50% poniesionych kosztów z tytułu ukończonego kursu na prawo jazdy kat. B / ukończonego kursu na prawo jazdy kat AM - ulga skierowana do dzieci z rodzin wielodzietnych w wieku od 14 do 24 lat (o ile kontynuują naukę i pozostają na utrzymaniu rodziców) oraz do ich matek.

Czerwonacka Karta Dużej Rodziny

Szereg zniżek i rabatów u Partnerów Programu.

Lista partnerów Programu oferujących zniżki w zakupach lub usługach, dostępna jest poniżej.

Partnerzy Programu - SPRAWDŹ!